Kompletní instalatérské práce
nejen pro Plzeň a okolí

Rekonstrukce bytových jader, Plzeň a okolí

 

Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader včetně všech doporovodných prací počínaje bouracími prácemi s vlastní likvidací odpadu až po zednické, instalatérské a obkladačské práce, atd.

 

Rekonstrukce bytových jader

Potřebuje Vaše bytové jádro rekonstrukci?

Zastaralé bytové jádro nebo jádro konstrukčně nedomyšlené, či na hranici životnosti bývá trnem v patě mnoha majitelů bytu v panelových domech. Velmi často se tyto byty budovaly v dobách, kdy byly standardy bydlení na úplně jiné, nižší, úrovni než je tomu dnes. Přesto nemusí být v dnešní době rekonstrukce bytového jádra Vaší noční můrou za neúměrné množství peněz.

 

V případě koupě bytu je vhodné jádro zrekonstruovat před nastěhováním. Pokud hodláte rekonstruovat jádro bytu, ve kterém bydlíte, je vhodné, především pro Vaše osobní pohodlí, na několik dní po dobu rekonstrukce tento byt opustit. Rekonstrukce bytového jádra je stavební zásah do zásadní části bytu, čímž bývá fungování domácnosti postaveno mimo provoz. Běžná rekonstrukce bytového jádra však nezabere více než týden.

 

Pokud plánujete rekonstrukci bytového jádra, kontaktujte nás a my Vám zdarma poskytneme odbornou konzultaci a vyhotovíme cenovou nabídku. V případě větších stavebních změn v rámci rekonstrukce je potřeba vyřídit formality ohledně stavebního povolení, které ovšem u běžné rekonstrukce není potřeba.

Průběh rekonstrukce bytového jádra

Celý postup rekonstrukce bytového jádra začíná prohlídkou rekonstruovaného bytu. Na základě telefonické domluvy si s klientem sjednáme schůzku a na místě pak jádro změříme. V případě, že klient nemá vybráno potřebné vybavení, následuje návštěva vzorkové prodejny. Dle potřeb a požadavků klienta je pak vypracován návrh a vizualizace bytového jádra po rekonstrukci.  Spolu s tím jde ruku v ruce i konečná cenová nabídka na požadovanou rekonstrukci. Následně je dohodnut termín rekonstrukce.

 

Celá rekonstrukce začíná bouracími pracemi a demontáží stávajících rozvodů vody, odpadů a také elektroinstalace. Odpad je odvážen vlastní kontejnerovou dopravou a je likvidován dle zákona o dopadech číslo 185/2001 Sb. Následuje doprava materiálu potřebného pro výstavbu nového jádra. Po vyzdění příček následuje instalace rovodů elektřiny, vody, odpadů a topení. Vše se umisťuje do zdi, není li s klientem dohodnuto jinak. Následují začišťovací zednické práce, případně vybudování sádrokartonových podhledů. Dále jsou na řadě obkladačské a malířské práce. Usazuje se vana či sprchový kout, osazují se záchody, umyvadla, montují se baterie a provádí se další dokončovací práce před samotným předáním hotového díla klientovi.

Otakar Vojáček

Božkovské náměstí 1

326 00 Plzeň

 

tel: +420 602 406 842

tel: +420 377 455 114

 

email: OtakarVojacek@seznam.cz

web: www.OtakarVojacek.cz
Kontaktujte nás:

Jméno:
Email:

Vepište číslici třináct: